HEALAS.LT – VIRTUALIOS REALYBĖS IR ŽAIDIMŲ KAMBARYS ŠIAULIUOSE

Kitos pramogos, Šiauliai

Teikiamos paslaugos vieta

Šiaulių miestas

Ar dažnai girdi, kad Šiauliuose trūksta vietų kur būtų galima nueiti ir gerai praleisti laiką? Kur galėtum nusivesti ir nustebinti savo draugus? O gal nori surengti įsimintiną gimtadienį savo vaikui, kur būtų smagu ne tik vaikams? Panašu, kad  „Healas“ gali padėti jums išspręsti šiuos klausimus!
„Healas“ – tai šiuolaikiška pramogų erdvė, kuri suteiks tau galimybę atitrūkti nuo kasdienybės ir saugiai pasinerti į nuotykius arba tiesiog pailsėti. Šioje erdvėje rasi įvairios virtualių pramogų įrangos: virtualios realybės akiniai, vairavimo simuliatoriai, Playstation 5 konsolės, daugybę žaidimų bei patogią poilsio zoną. Mūsų dinamiška, besikeičianti aplinka bei besiplečianti pramogų pasiūla leis jums išsinešti neišdildomus įspūdžius kiekvieną kartą!

 

Žaidimų konsolės
Virtualios realybės pramogos
Salės nuoma
Naktiniai seansai

Atsiliepimai

Komentuoti
 • To
  Tomas
  2022-06-26

  Esam su draugais buve ir kituose šiauluose vr žaidimu kambaruose, tai kaip diena ir naktis. Buvom septiniese ir visi radom ką veikti ir nei minutes nebuvo jog neturėtume vietos. Tai tikra hands down geriausia vieta praleisti laika norinties virtualiu pramogu šiauluose.

 • MA
  MANTAS
  2022-06-15

  Gerai praleistas laikas, būtinai užsuksiu dar kartą. Smagu praleisti laiką su gera draugų kompanija, jauki aplinka ir nauji žaidimai

 • asid_5194899843891929_height_800_width_800_ext_1657134779_hash_AeRhVSZB438ze2Txzrc
  Mintaras G
  2022-06-14