Biudžetinė įstaiga Šiaulių turizmo informacijos centras
Vilniaus g. 213-90, LT-76348 Šiauliai
Juridinio asmens kodas 145398346
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

SAVAITGALIS SU DRAUGĖMIS ŠIAULIUOSE: SALDŽIOS PAGUNDOS IR JAUNYSTĖS ELIKSYRAI

Parsisiųsti GPX
Trumpai apie maršrutą
Vidutinis
3.3 km
3.5 val.
4
Maršruto danga
100% Asfaltas

Vasarą sukasi galva nuo gėlių kvapų, saldžių aromatų, kaitrios saulės ir atostogų laukimo. Jei norite nors trumpam ištrūkti su draugėmis į smagią, moterišką išvyką – pasirinkite Šiaulius. Kodėl? Net 5 priežastys, kurios jus įtikins atvykti į Saulės miestą ir pasilepinti malonumais.

1. Secesijos stiliaus Chaimo Frenkelio vilos angliškas rožynas – moterų džiaugsmas. Saldūs kvapai, spalvos, kiekvienas kampelis tinkamas gražiai nuotraukai. Vasarą čia ir muzikos festivalis vyksta, tad tereikia pasirinkti tinkamą datą ir mėgautis muzika rožių apsuptyje.

2. Botanikos sodo kolekcijos susuks galvas ne vienai, o gal ir suvilios tapti sodininkėmis. Rododendrų, kalninių augalų kolekcijos tiesiog įspūdingos. Čia rasite ir vietos popietei ant žolės. Sode vykstanti Žolinės šventė sukviečia augalų mylėtojus iš visos Lietuvos.

3. Arbatinė „Valerijonas“ vaišina vegetariškais patiekalais, saldumynų, desertų ten taip pat rasite. O vaistinėje net jaunystės eliksyro nusipirkti galite – vaistinėje gaminami unikalūs kremai, organizuojamos edukacijos: galite pačios susimaišyti kremą, išbandyti aliejų galimybes ir skonius.

4. Saldžiausia vieta mieste – „Rūtos“ šokolado fabriko kompleksas: muziejus, kavinė, parduotuvė vienoje vietoje. Gal susiviliosite rožiniu šokoladu, o gal jūs klasikinio juodojo šokolado mėgėja? Aštrių pojūčių mėgėjoms rekomenduojama išbandyti actekų gėrimą. Šiek tiek magijos – šokolado burbulas, tai saldumo dozė visai dienai.

5. Puikiausias miesto podiumas – Šiaulių bulvaras tinka ir pasivaikščiojimams, ir apsipirkimui, ramiam kavos pagurkšnojimui ir fotosesijai. Čia keli muziejai, parduotuvės, meno galerijos, žydi gėlės. Ir koncertai surengiami, sekite informaciją.

Atsiliepimai

Komentuoti

Išmanioji programėlė / Audio gidas

Tai - interaktyvi, naujoviška, šiuolaikinių technologijų sprendimais pagrįsta mokymosi ir kultūros pažinimo priemonė skirta Lietuvos ir užsienio lankytojams pažinti mūsų krašte esančius reikšmingus ir unikalius kultūros paveldo objektus bei žymius žmones