Biudžetinė įstaiga Šiaulių turizmo informacijos centras
Vilniaus g. 213-90, LT-76348 Šiauliai
Juridinio asmens kodas 145398346
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

VALERIJONO ARBATINĖ

Vegetariška virtuvė, Šiauliai

Teikiamos paslaugos vieta

Šiaulių miestas

Virtuvė

Europietiška

Informaciją pateikė

Šiaulių TIC

Į vaistinės „Valerijonas“ arbatinę – pasisemti sveikatos idėjų ir pasidairyti Provanso!
Bent akimirkai nusikelti į Provansą ir pasilepinti sveikatai palankiu valgiaraščiu šiauliečius ir miesto svečius kviečia vienos seniausių šalyje vaistinės „Valerijonas“ arbatinė.

Paįvairinkite savo mitybą netradiciniais vegetariškais patiekalais

Arbatinės virtuvė garsėja moderniu požiūriu į sveikatai palankų maistą ir sveiką gyvenimo būdą. Lankytojai nuo pirmadienio iki šeštadienio gali mėgautis vegetarišku ir veganišku maistu, sveikais kokteiliais, vietoje daigintais grūdais bei sėklomis ir iš jų gaminamais patiekalais. Čia paragausite jau legenda tapusių ir daugelio pamėgtų virtų bulvių cepelinų su avinžirniais ar grikiais, pasilepinsite arbatinėje sveikesniais desertais ir čia gaminama ąžuolo gilių kava.

Savo mėgstamą patiekalą ras visi, kuriems rūpi sveikata ir kurie savo lėkštėje teikia pirmenybę tradiciniams ir netradiciniams vegetarinės ar veganinės virtuvės patiekalams.

Susipažinti su senovine vaistine


Besidominčių vaistininkyste laukia arbatinės rūsyje atkurtas senovinės vaistinės fragmentas. Čia saugomi per 170 eksponatų: vaistinių preparatų, instrumentų, knygų, receptų. Svečiai pajus istorinę vaistininkystės dvasią, susipažins su tradicinės vaistininkystės eksponatais, senovinės vaistinės fragmentu, receptais ir prieškario farmacijos kompanijų vaistų kolekcija. 

Surengti šventę, sudalyvauti edukacijoje

Žolynais nukabinta antrojo arbatinės aukšto salė pakvies sudalyvauti edukacinėse programose ar surengti asmeninę šventę, oficialų renginį ar verslo pietus.

Labiausiai vertinamos ir lankytojų pamėgtos arbatinėje rengiamos edukacinės programos. Kosmetikos dirbtuvės, edukacija apie sveiką mitybą, gerą savijautą, sveiko maisto degustacijos nepaliks abejingų, kurie domisi ir praktikuoja sveiką gyvenimo būdą.

Mažieji svečiai irgi labai laukiami! Kviečiame domėtis vaistininkyste, vaistažolėmis, o paaugliams skirta edukacinė programa suteiks žinių, kaip teisingai prižiūrėti veido odą. 


Daugiau informacijos ir rezervacija www.valerijonas.lt arba tel. (8 41) 520 738. 

Atsiliepimai

Komentuoti