Šiaulių turizmo informacijos centras

SALINGAS

Restoranai

Teikiamos paslaugos vieta

Šiaulių miestas

Virtuvė

Azijietiška

Informaciją pateikė

Šiaulių TIC

Kinų patiekalai - vieni garsiausių ir populiariausių pasaulyje. Nors kinų virtuvės ištakos siekia seniausius laikus, dauguma valgių yra mėgstami ir dabar.Tai labai įvairūs, lengvi, sveiki ir nekaloringi patiekalai, patrauklūs akiai ir dažniausiai greitai ir lengvai pagaminami.

Kinų virtuvėje naudojami įvairūs , mums ne visada žinomi produktai, pavyzdžiui džiovinti juodieji grybai, imbiero šaknis, kiniški makaronai, kiniškas ryžių vynas. Vieni valgiai yra gausiai pagardinti prieskoniais ir labai aštrūs, kitiems būdingas subtilus aromatų derinys. Čia rasite įvairius turtingos ir autentiškos kinų virtuvės patiekalus, kurių receptūros ir dauguma panaudotų prieskonių parvežti iš Kinijos.

Restorano paslauga - maisto užsakymas į namus. Nuo šiol tu gali mėgautis savo skaniausiais patiekalais ir namie ir vakarėlyje. Jums tereikia išsirinkti norimus patiekalus iš mūsų pateikto meniu, paskambinti tel. nr. 8 41 520922, mob. nr. 860777422 ir užsisakyti. 

Ruošiame banketus ir mūsų restorane. Salėje talpiname iki 25 žmonių. Patikėkite organizacinius rūpesčius mums, o Jums beliks tik puikiai praleisti laiką.

Geras maistas, puikus aptarnavimas ir maloni aplinka - tai mūsų pagrindiniai tikslai, kurie kiekvienais metais tobulinami.

Atsiliepimai

Komentuoti