Biudžetinė įstaiga Šiaulių turizmo informacijos centras
Vilniaus g. 213-90, LT-76348 Šiauliai
Juridinio asmens kodas 145398346
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

MEDŽIOTOJO UŽEIGA

Lietuviška virtuvė

Jauki kavinė „Medžiotojo užeiga“, įsikūrusi kelio Šiauliai–Joniškis 25 kilometre, kasdien, nuo 10 iki 22 valandos Jus kviečia papietauti, pavakarieniauti, o savaitgalį atvažiuoti su šeima ar draugų kompanija ir šauniai praleisti laiką.

„Medžiotojo užeiga" laukia pro šalį važiuojančių, išalkusių ir savo šventei ieškančių nuošalesnės vietos svečių. Švęsdami jubiliejus, vestuves ar kitas įsimintinas progas, norime gerai pasilinksminti, siekiame, kad šventė ilgai liktų atmintyje. Tad ir mes linkime to paties atvykusiems svečiams, norime, kad jie išvyktų patenkinti, laimingi, bei sočiai pasivaišinę.

Jūsų patogumui taip pat yra ekonominės klasės motelis, kadangi keliaujantiems (arba švenčiantiems) svečiams svarbiausia paprasta ir patogi nakvynė už priimtiną kainą. Jaukus, neerzinančių spalvų interjeras. Natūralumumą kavinei suteikia akmens ir medžio derinys. Vos įžengus pro duris akys iškart nukrypsta į išskirtinius interjero akcentus. Dar vienas kavinės akcentas – židinys, kuris vėsesniais vakarais skleis malonią šilumą. Jūs galėsite ramiai pailsėti nuo miesto triukšmo tylioje, jaukioje aplinkoje, romantiškai praleisti savaitgalius. Įmonė veikia jau nuo 1998 metų, o užsakovai šią vietą renkasi dėl trijų svarbiausių svetingumo verslo dalykų - prieinamos kainos, geros virtuvės, dėmesingo aptarnavimo!

Atsiliepimai

Komentuoti