SMUKLĖ JUONĖ PASTUOGĖ

Lietuviška virtuvė, Šiauliai

Teikiamos paslaugos vieta

Šiaulių miestas

Virtuvė

Lietuviška

Informaciją pateikė

Šiaulių TIC

Išalkote? Pasiilgote jaukių vakarų? Norite pasiklausyti gyvos muzikos?

Gyvos muzikos klubas - smuklė ,,Juonė Pastuogė” – atgaiva sielai, skrandžiui ir kojoms! Tai 25-erius metus skaičiuojanti tikra vienkiemio idilė Šiaulių miesto viduryje, šalia Šiaulių miesto kultūros centro.

Mūsų svečiai iš Lietuvos ir kitų šalių mėgsta smuklę pirmiausia dėl skanaus maisto, nepamirštamų gyvos muzikos vakarų, jaukaus, medžio kvapu alsuojančio interjero bei vasariškos lauko žalumos.

Smuklės 2-ame aukšte įrengta jauki 60-ies vietų palėpė, kurioje galėsite pasiklausyti įvairių žanrų ir stilių gyvos muzikos, atliekamos profesionalių muzikos grupių ir atlikėjų, taip pat čia vyksta nemokami vakarai senjorams ir popietės visai šeimai. Vasarą visa veikla persikelia į erdvų ir žalią smuklės kiemelį, kuriame yra apie 300 vietų, įrengta vaikų žaidimų erdvė, atskiros pobūvių pavėsinės, o nuo lietaus ir žvarbaus oro saugo dengta šokių aikštelė, pastoginės, lauko šildytuvai. Smuklėje rasite viską, ko reikia šauniam Jūsų švenčių paminėjimui. Puikiai tiks tiek jūsų šeimos šventėms ar įsimintinoms progoms, tiek įmonių šventėms bei kitiems renginiams. Taip pat organizuojame ir išvažiuojamuosius banketus – šventę galime pristatyti ir į Jūsų norimą vietą!

Virtuvės meistrai Jums pasiūlys paskanauti puikių tradicinių lietuviškų patiekalų, ant žarijų keptų gardumynų, Žemaitijos regiono valgių (cibulynės, kastinio, spirgučių, lašiniuočių).

Pas mus galėsite apžiūrėti smuklės šeimininko Pranciškaus Trijonio organizuojamo kaimo muzikantų ir kapelijų festivalio ,,Ant Rubežiaus” nuotraukų galeriją, originalią alaus bokalų kolekciją, armoniką ilgiausiomis dumplėmis, didžiausią taburetę Lietuvoje, pasimatuoti didžiulę odinę kaubojišką skrybėlę, išbandyti sunkiausią Lietuvoje kantri dviratį.

Muzikinis klubas - smuklė ,,Juonė Pastuogė” per 25-erius savo gyvavimo metus suorganizavo daugiau nei 100 festivalių ir didesnių renginių Šiaulių mieste ir kitose Lietuvos Respublikos vietose. Dauguma iš jų buvo nemokami (kaimo muzikantų ir kapelijų festivalis ,,Ant Rubežiaus”, lietuviškos kantri muzikos festivalis ,,Country Joninės”, keliaujantis provincijos kantri muzikos festivalis ,,Šerifo atostogos”, baltų kantri muzikos festivalis ,,Baltas kelias”, šventiniai Florijono dienos šou ir kiti renginiai).

Kiekvieną dieną visi esate laukiami pas mus namuose – smuklėje ,,Juonė Pastuogė”. Kas žino šią vietą, tas įvertino, o kas dar nebuvote – būtinai užsukite. Užsisakykite vietas iš anksto ir puikiai praleiskite laiką su artimaisiais ir draugais.

Atsiliepimai

Komentuoti