GUSTUKO PICERIJA

Picerijos

Teikiamos paslaugos vieta

Šiaulių miestas

Informaciją pateikė

Šiaulių TIC

Gustuko picerija siūlo picas, salotas, lietinius blynus, sriubas ir kt. Picos 32 centimetrų dydžio, kokybiškais produktais, garantuotai išskirtiniu skoniu ir pasirinkimų įvairove:
aštrios, su vištiena, su kiauliena, su jautiena, vegetariška, su jūros gėrybėmis.
Jums siūlome staliukų rezervaciją gimtadieniams (iki 15 žmonių), tiesiogines rungtynių transliacijas, maistą išsinešimui, maisto atvežimą į namus.
Picerija atidaryta 2018 metais rugpjūčio mėnesį.

Atsiliepimai

Komentuoti
 • Ti
  Tilžės 37a
  2021-09-03

  Noriu padėkoti už įdėtą širdį ir meilę savo darbui, teko užsisakyti picų dvi dienas iš eilės, nes svečiai kurie atvyko iš kitų Lietuvos miestų išreiškė norą būti vaišinami GUSTUKO PICERIJOS KEPTOMIS PICOMIS.Palieku tik pačius geriausius atsiliepimus su nuoširdžiausiais linkėjimais savo ir svečių vardu visam kolektyvui už nuostabiai skanias ir ingredientų gausa picas.Mielieji, kepkit,džiuginkit,vaišinkit,klestėkit ir ne suprastėkit.Pačios geriausios kloties jūsų kolektyvui.

 • Ka
  Karolis
  2021-08-11

  Užsakėm picas išsinešimui (kelis kart) sumaišo picas, ne tas įdeda... Klausiam ar tikrai tos, sako jo jo tos, gryžę pažiūrim ingredientus, visiškai ne tas... Plius vaikšto kas nori po vidų be kaukių (ne tai kad valgydami nūdiena kaukės, bet jau ateina be jų į kavinę) , atstumo nesilaiko... Nepatariu lankytis