Biudžetinė įstaiga Šiaulių turizmo informacijos centras
Vilniaus g. 213-90, LT-76348 Šiauliai
Juridinio asmens kodas 145398346
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

BRAVO BAR

Kavinės

Teikiamos paslaugos vieta

Šiaulių miestas

Informaciją pateikė

Šiaulių TIC

Bravo Bar'as - tai unikali vieta Šiauliuose. Čia po multifunkcinės sporto arenos stogu susijungia sportas ir pramogos. Bravo Bar'e atsikvėpsite po treniruotės ar varžybų, atgausite jėgas ir pasistiprinsite skaniu, kokybišku maistu.

Jūs šaunuolis! Bravo! Geras rezultatas! Bravo! Kaip skanu! Bravo! Puikiai! Bravo!
Bravo – vienodai tinkanti emocija susižavėjimui išreikšti apie sportą ir maistą. Todėl puikių specialistų komanda pasiūlys sportuojančiam atstatyti jėgas, o išalkusiam nutildyti gurgiantį skrandį. Kruopščiai atrinkti prieskoniai, švieži produktai ir daug meilės gamybos procese sukuria nuostabius šedevrus lėkštėje. Bravo Bar’as svečius kviečia dienos pietų, kur nustebinsime naujais patiekalais. O taip pat ir vakaroti smagioje draugų kompanijoje, gardžiuojantis įvariais užkandžiais, karštaisiais patiekalais ar šaltais gėrimais, stebėti įvairias sporto varžybas, tiesiogiai sekti jų rezultatus.
Čia Bravo Sporto Bar’e glaudžiasi tikros sportininkų emocijos, iškovoti trofėjai, prisiminimai iš archyvų ir daug matę sporto reliktai! Kiekviena istorija unikali, o Jūs visi – jos rašytojai, nes galite prisiliesti prie pergalių ir palikti dalelę savęs!
Užsukite. Kurkime emocijas drauge!

 

 

Atsiliepimai

Komentuoti