Biudžetinė įstaiga Šiaulių turizmo informacijos centras
Vilniaus g. 213-90, LT-76348 Šiauliai
Juridinio asmens kodas 145398346
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

GYVASIS ŽIRGO MUZIEJUS

Šeimoms, Kurtuvėnai

Teikiamos paslaugos vieta

Šiaulių rajonas

Žmonėms su negalia

Pritaikyta

Informaciją pateikė

Kurtuvėnų regioninio parko direkcija

Kurtuvėnų gyvasis žirgo muziejus įsikūręs Kurtuvėnų dvaro arklidėse. Čia galite pažinti žirgus, savitą muziejaus gyvenimą, kuriame gyvena apie 30 žirgų, kiekvienas turi savo istoriją, tad norinčius susipažinti su muziejaus gyvenimu bei jo gyventojais siūlome ekskursiją po Gyvąjį žirgo muziejų. O tiems, kas juos pažinti nori iš arčiau, atvykite į edukacines programas. 

Kaip žirgų lankymas be jodinėjimo? Čia visuomet bet kokiu oru galite užsukti pajodinėti žirgais ar poni arkliukais, prisijungti į vykstančią jojimo mokyklą, išjoti į žygį žirgais po nuostabias Kurtuvėnų regioninio parko apylinkes, taip pat pasivažinėti brička ar autentiška karieta. Kiekvieną vasarą organizuojamos vaikų profesionalios edukacinės stovyklos su žirgais, kuriose mokoma ne tik jodinėjimo, bet ir pažinimo, supratimo apie šiuos galingus keturkojus.

Turite nuosavą žirgą? Gyvojo žirgo muziejuje galima laikyti ir nuosavus žirgus – yra įrengtas dušas žirgams, soliariumas, erdvus uždaras maniežas ir kiti būtiniausi dalykai reikalingi tiek žirgui, tiek raiteliui. Atvykite bet kokiu oru! Šaltu ar lietingu oru jojimo užsiėmimai vyksta uždarame manieže.

Atsiliepimai

Komentuoti