Šiaulių turizmo informacijos centras

KONCERTINĖ ĮSTAIGA POLIFONIJA

Teikiamos paslaugos vieta

Šiaulių miestas

Salių kiekis

3

Informaciją pateikė

Šiaulių turizmo informacijos centras

Kamerinė koncertų salė „Polifonija“ yra įsikūrusi pačiame Šiaulių miesto centre. Tai - erdvė, kurioje užsimezga kūrėjo ir žiūrovo dialogas. Jei esate muzikantas ar grupė, darželio, mokyklos ar darbo kolektyvas, jaunas ar daugiau patirties turintis – visiškai nesvarbu! Jums siūlome erdvę šventei, renginiui, koncertui, vaidybiniam pasirodymui, susibūrimui ir pan. O gal Jūs mus nustebinsite originaliu salės erdvės panaudojimu? Svarbiausia noras būti aktyviems.

Įstaiga „Polifonija“ organizuoja renginius, kuriuose dalyvauja ne tik choras „Polifonija“, bet ir kiti Lietuvos ir užsienio atlikėjai. Svarbiausias metų akcentas – Velykų savaitės metu vykstantis tarptautinis festivalis „Resurrexit“ – vienas seniausių tokio pobūdžio Lietuvos festivalių. Šiaulių katedroje ir kamerinėje salėje „Polifonija“ vykstančiuose „Resurrexit“ koncertuose dalyvauja tiek vokalinės, tiek instrumentinės muzikos atlikėjai, skamba ir kamerinė muzika, ir stambios formos kūriniai, atliekami didelio simfoninio orkestro, choro, solistų.
Koncertinės įstaigos organizuojami koncertai vyksta ištisus metus įvairiose miesto erdvėse ir gali patenkinti įvairaus amžiaus bei skonio publikos poreikius.

KĮ „Polifonija“ erdvės pritaikytos rengti įvairias parodas. 

Pagal poreikį, Jūsų veikla gali būti tiek uždara, tiek prieinama visiems norintiems. Taip pat yra patogus privažiavimas prie salės iš kiemo pusės. Žinia apie Jūsų veiklą bus paskelbta „Polifonijos“ Facebook‘o profilyje bei afišoms skirtose vietose, taip pat ir tinklalapyje www.polifonija.lt.

Polifonija maloniai laukia visų susidomėjusių!

Konferencijų salės

Vietų skaičius
Teatro stiliumi (250)
Teikiamos paslaugos vieta
Šiaulių miestas
Paslaugos
Mikrofonas
Scenos pakyla
Projektorius
Garso kolonėlės
Vietų skaičius
Teatro stiliumi (40)
Teikiamos paslaugos vieta
Šiaulių miestas
Paslaugos
Dienos šviesa

Atsiliepimai

Komentuoti