Biudžetinė įstaiga Šiaulių turizmo informacijos centras
Vilniaus g. 213-90, LT-76348 Šiauliai
Juridinio asmens kodas 145398346
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

KITOKS ŠVENTINIS SAVAITGALIS: KĄ VEIKTI ŠIAULIUOSE?

Nors prieš pavasario šventę šv. Velykas ir taip daug lakstymo, bet ar dažnai tenka bėgti lėktuvų kilimo-tūpimo taku? Skamba intriguojančiai? Skaitykite toliau.

 

1. Šiaulius vėl sudrebins 3000 metrų bėgimas kilimo-tūpimo taku – balandžio 8 dieną vyks „Runway Run‘23“.

Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje vyksiantis unikalus renginys visuomet sulaukia didžiulio susidomėjimo: ne tik bėgti, bet ir karinės technikos atvyksta bėgikai iš visos Lietuvos ir artimojo užsienio. Renginio metu bus galima susipažinti su Lietuvos Kariuomenės Karinių oro pajėgų naudojamais kariniais orlaiviais, NATO Oro policijos misiją vykdančiais Portugalijos ir Rumunijos naikintuvais F-16, taip pat pilotais, pamatyti Lietuvos kariuomenės karinę ekspoziciją, naudojamą ginkluotę, ekipuotę, techniką bei užduoti rūpimus klausimus apie nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą.

Kiekvienas sėkmingai įveikęs distanciją bus apdovanotas unikaliu Lietuvos Karinių oro pajėgų bėgimo „Runway Run‘23“ suvenyru bei pavaišintas bandele.

Keturias valandas truksianti šventė vainikuojama koncertu.

2. Po lakstymo, pasistiprinti galima Šiaulių bulvare įsikūrusiose kavinėse ir restoranuose. Tikrai galima išsirinkti kažką skanaus iš įvairių meniu.

3. O gal norite pasaldinti gyvenimą ir paskanauti šokolado burbulo? Karštas šokoladas ir ledai – saldumas ir šokolado kartumas nustebins ir gurmanus.

4. Bulvare pasivaikščiokite, pažiūrėkite, kokios skulptūros, gatvės menas. Rekomenduojame ir po kojomis žiūrėti, ir galvą užversti aukštyn.

5. Susipažinkite geriau su Šiaulių istorija parodoje „Šiaulių albumas“. Tiek Fotografijos muziejuje, tiek „Gaidžio“ laikrodžio aikštėje eksponuojamos dviejų pagrindinių miesto gatvių – Vilniaus ir Tilžės – istorija sudomins ir savą, ir svečią.

6. Jei ir velykinius pusryčius valgysite Šiauliuose, apsilankykite jubiliejinio XL „Resurrexit“ festivalio atidaryme. Balandžio 10 d., pirmadienį, 19 val. Šiaulių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo bažnyčioje muzikos garsais dalinsis choras „Polifonija“ ir pučiamųjų instrumentų grupė.

Atsiliepimai

Komentuoti