Biudžetinė įstaiga Šiaulių turizmo informacijos centras
Vilniaus g. 213-90, LT-76348 Šiauliai
Juridinio asmens kodas 145398346
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

TU ATEIK Į PASIMATYMĄ

Kaip nustatyti, ar esate pakankamai pozityvūs? Tiesiog lėtai penkis kartus pasakykite sau: „PA-SI-MA-TY-MAS“. Ir jei tik pajusite, kad temperatūra kyla ... atsakymas aiškus. O jei ir abejojate, ateikite ir kartu pakeliausime taip, kad net miesto termometras parodys didelį pliusą.
Ar tinka Šiauliai pasimatymui? Mažiausiai aštuoni amžiai, kai čia susitinka žmonės. Tiesa, XX amžiuje mus taip griovė, kad tik paukščio Fenikso pranašystė prikelti miesto sienas tegalėjo... Tiesa ir tai, kad tapome uždaru, kariniu, slaptu, apribotu, pramoniniu, pilku gyvenamu vienetu, kurį pažadinti galėjo nebent ... paskutinis gaidys!
„Doremidoredo!“ Šio menamo skambesio kviečiami pasivaikščiokime bulvaru ir atraskime tai, ką jau penktą dešimtmetį miesto vadovai ir architektai, menininkai ir dizaineriai, studentai ir paprasti miestelėnai darė, daro ir darys, kad nuolat vyktų MŪSŲ PASIMATYMAS. Tai toks natūralus, žmogiškas gyvenimo spektaklis, kurio užuomazgoje yra noras patirti kažką nauja, preliudija – nerimastingas virpesys , nes dalyvių bus bent dvi puselės, veiksmas – toks nenuspėjamas, kaip lakričio mėnesio oras, kulminacija – tai, ko niekaip negalėjome iš anksto nuspėti, atomazga – nauja daug žadanti pažintis ...

  • Maršrutas: Vilniaus gatvė
  • Maršruto trukmė: 2 val.
  • Pradžios vieta: prie „Tūkstantmečio tiltų“ (Vilniaus – Žemaitės gatvių sankryžoje)
  • Užsisakyti:

Prekė įtraukta į krepšelį