Biudžetinė įstaiga Šiaulių turizmo informacijos centras
Vilniaus g. 213-90, LT-76348 Šiauliai
Juridinio asmens kodas 145398346
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

PAGAUK MOMENTĄ

Kada baigsis Vilniaus g. „kasinėjimas“?

Šiauliečiai jau paskutinę vasarą gyvena su netikusiu grindiniu.

Ši antraštė buvo išspausdinta dar 1940 m. gegužės 12 dienos laikraštyje „Įdomus mūsų momentas“. Daugybė laiko praėjo, bet miesto aktualijose statybų klausimas išliko. Štai ir patys matote, kiek nepatogumų sukelia eismo pakeitimai, išardytas grindinys. Kita vertus, per kančias į žvaigždes – naujos miesto erdvės, lyg šokių salė lygus miesto grindinys. Tereikia pakentėti.

O kol vyksta statybos, tereikia įsijungti vaizduotę ir pasistengti įžiūrėti, kaip miestas atrodys vėliau. Naujos susitikimų ir pasimatymų erdvės, kur galėsite ir stovėti, ir prigulti. O miesto šventės vėl sugrįš į nepakartojamą bulvarą.

Šiuo metu turbūt stengiatės išvengti pagrindinių miesto arterijų? Tad dabar pats geriausias laikas užsukti ten, kur retai praeinate, o gal net nežinote, kad kai kurie apskritai mieste egzistuoja.

Šiauliai – miestas feniksas. Ne kartą jau įrodė, kad jam prisikelti iš pelenų, nusipūsti dulkes nuo sparnų – vieni juokai. Tad, mielieji, kantrybės-kantrybės-kantrybės ir sulauksime ir savojoj gatvėj šventės!

Kadangi visa pramoginė ekskursija „Pagauk momentą“ yra tarsi kelionė laiku, ilgos kelionės išbandymą turi išlaikyti specialiai paruoštas dviratis. Mieste gaminamais dviračiais galima pasitikėti, o juos dar patobulinus ir drąsiai istorijos vingiais važinėti.

Gidas Saulius Šaulys atvažiuos prie Didždvario gimnazijos, Vilniaus g. 188

 

  • Maršrutas: Vilniaus gatvė-Kaštonų alėja-Aušros alėja-Vasario 16 osios gatvė -Povilo Višinskio gatvė-Vytauto gatvė-Tilžės gatvė.
  • Maršruto trukmė: 3 val.
  • Pradžios vieta: Didždvario gimnazija, Vilniaus g. 188
  • Užsisakyti: adresu Vilniaus 213, telefonais +370 678 07707, + 370 41 523 110, el. paštu [email protected]

Prekė įtraukta į krepšelį