Biudžetinė įstaiga Šiaulių turizmo informacijos centras
Vilniaus g. 213-90, LT-76348 Šiauliai
Juridinio asmens kodas 145398346
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

VAIKŲ DAILĖS STUDIJA „MENUČIAI”

Vaikams ir moksleiviams, Šiauliai

Teikiamos paslaugos vieta

Šiaulių miestas

„MENUČIAI“ studija skirta vaikams, norintiems praleisti turiningą ir kūrybingą laiką po pamokų. Mūsų studijos dailininkai dirba su vaikais, siekdami sukurti jaukią ir kūrybišką aplinką, kurioje vaikai gali jaustis laisvi ir išreikšti savo individualumą.

Mūsų dailės studijoje vaikai turi unikalią galimybę ne tik atsipalaiduoti, bet ir praktiškai išbandyti įvairias dailės sritis, tokiu būdu prisilietę prie tapybos, keramikos, grafikos, dizaino ir technologijų. Kiekvieno užsiėmimo metu vaikai kuria savo meninius darbus, kurie vėliau yra įrėminami ir eksponuojami parodose. Tai padeda vaikams ugdyti pasitikėjimą savimi ir skatina estetikos jausmą, kuris bus naudingas visose gyvenimo srityse.

Studija „MENUČIAI” vyksta studijoje MENOJA Šiauliuose, Vilniaus g. 217, vieną kartą per savaitę, po 2 akademines valandas. Tai puiki galimybė vaikams išmokti ir išplėsti savo meninius gebėjimus bei praleisti laiką kūrybiškoje aplinkoje. Apsilankykite mūsų studijoje ir leiskite vaikams atrasti dailės pasaulį!
2023 sezoną pradėsime Spalio 3 d.

UŽSIĖMIMAI:
Antradieniais, Ketvirtadieniais, Penktadieniais.
LAIKAS:
Nuo 15 val. (2 ak. pamokos)
KAINA:
60 Eur (1 mėn. programos kaina);
40 Eur (1 mėn. skyrusiems NVŠ krepšelio lėšas).
VIETA: Studijoje Menoja, Vilniaus g. 217, Šiauliai.
REGISTRACIJA: tel. 8 650 31783,
el.p. [email protected]

Atsiliepimai

Komentuoti