Biudžetinė įstaiga Šiaulių turizmo informacijos centras
Vilniaus g. 213-90, LT-76348 Šiauliai
Juridinio asmens kodas 145398346
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

„KIBI RIBI“ CENTRO EDUKACINĖ PROGRAMA

Vaikams ir moksleiviams

Kibi ribi“ – tai trumpalaikės 4–7 metų vaikų priežiūros ir edukacijos centras, įsikūręs bibliotekoje. Centro darbuotojų parengta programa paremta smagiomis, įtraukiomis veiklomis, skirtomis skatinti ikimokyklinio amžiaus vaikų smalsumui, fiziniam aktyvumui, lavinti komunikacijos ir kūrybiškumo kompetencijoms.

Siūlomos programos temos:

  1. „Mažieji menininkai“. Vaikai dalyvauja smagiose kūrybinėse veiklose: kuria figūrėles iš modelino ir kinetinio smėlio, mokosi groti įvairiais muzikos instrumentais (metalofonu, tamburinu, kanklėmis, būgneliu, bandža ir kt.) ir gamina spalvines kompozicijas iš įvairių medžiagų. Sukurtus darbelius galima neštis namo.
  2. „Knygučių karalystėje“. Pristatomos įvairios vaikų knygutės: paveikslėlių, garsinės, lankstinių, lytėjimo, praturtintos 3D realybe ir muzikiniais intarpais ir t. t. Perskaitoma vaikams patikusi knygutė ir žaidžiamas žaidimas „Apie ką buvo ši istorija?“
  3. „Kiek rankyčių, tiek lėlyčių“. Vaikai supažindinami su pirštininėmis lėlėmis. Išsirinkę po vieną, joms sugalvoja vardus, charakterius ir pristato teatriuko scenoje. Individualiai arba komandoje kuria lėlytėms namus iš medinių konstrukcijų, apstato juos baldais. Visi kartu apžiūri pastatytus namelius ir dalijasi įspūdžiais.
  4. „Nenustygstu vietoje“. Vaikai išsirenka žaislinę gyvūno, į kurį jie jaučiasi panašūs, figūrėlę. Aptariame kiekvieną gyvūną – kaip jis juda, kur gyvena, kuo minta, kada miega. Vaikams rodomas vaizdo įrašas apie gyvūnų elgesį gamtoje. Tada patys vaikai pabando judėti kaip gyvūnai ir žaidžia mini viktoriną „Koks tai gyvūnas?“. Prieš atsisveikinant pasimankštinama. 

    Trukmė: 45 min.

    Tikslinė grupė: 4–7 metų vaikai.

    Dalyvių skaičius: iki 8 vaikų.

    Užsiėmimai nemokami.

Atsiliepimai

Komentuoti