Šiaulių turizmo informacijos centras

Keliaujančios kūrybos ir laisvalaikio dėžutės šeimoms

Vaikams ir moksleiviams
Kaip susisiekti?:

Nuo rugsėjo 13 d. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje galima užsisakyti kūrybos ir laisvalaikio dėžutes, skirtas visai šeimai. Jas sudaro stalo žaidimai, knygos, supažindinančios su menu ir kultūra, kūrybinės užduotys, parengtos pagal skirtingas meno rūšis: literatūrą, dailę, muziką, teatrą ir šokį.

Teatro dėžutėje galima rasti K. Savickytės-Damanskienės knygą kaip kurti pasakas, pasakų knygą „Trys paršiukai“, lėlės, su kuriomis galima vaidinti ir kitus lavinamuosius žaidimus. Mėgstantys muziką ir šokį gali rinktis muzikos temos dėžutę, kurioje galima rasti ne tik muzikos instrumentų, bet ir kompaktinių diskų, grojančių knygelių. Literatūros dėžutė vadinasi „Rūko pabaisa“, kurią pristato rašytojas Tomas Dirgėla. Paslaptinga ir kviečianti atrasti literatūros pasaulį, susipažinti su naujomis dailės technikomis. Dėžutėje yra knygelių mažiesiems ir vyresniems vaikams, įvairūs lavinamieji ir stalo žaidimai. Ant dėžučių rasite specialius QR kodus, kuriuos nuskenavus, rasite prieigą į dėžutės turinio mokomają vaizdo medžiagą.

Rinkiniai išduodami ne daugiau kaip 30 kalendorinių dienų laikotarpiui. Paslauga galima naudotis kelis kartus, nes visų rinkinių turinys yra skirtingas. Rinkiniai išduodami ir grąžinami Vaikų ir jaunimo literatūros skyriuje.

Kviečiame užsisakyti, atrasti naujas veiklas ir praturtinti savo laisvalaikį su šeima.

Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Šiaulių miesto savivaldybė.

Atsiliepimai

Komentuoti