Šiaulių turizmo informacijos centras

IR MAISTAS, IR VAISTAS: EKOLOGIŠKI ŠALTO SPAUDIMO ALIEJAI IR DAIGINTI GRŪDAI“ (SU KREMO GAMYBA)

Suaugusiems

Nuo seno jau žinoma, kad tai, kas iš gamtos – sveika ir vertinga. Augaliniai aliejai, prasikalusio grūdo daigas daro stebuklus ir suteikia gyvybinės jėgos ir energijos žmogaus organizmui. 
Naujoje edukacinėje programoje kviečiame susipažinti su aukštą biologinę vertę turinčiais produktais: šalto spaudimo aliejais ir daigintais grūdais. Grūdų daiginimas šiandien – itin populiari tema, kuri ypač aktuali vegetarinėje ir veganinėje mityboje.

Daugelis ieško informacijos, patarimų bei receptų, kaip taisyklingai daiginti grūdus, kokius patiekalus iš jų galima pasigaminti, ir juo jie gali būti vertingi mūsų organizmui. Todėl visus besidominčius šia tema kviečiame į edukacinę programą ir papildyti savo virtuvę sveikesniais ir gardesniais valgiais.

Pirmojoje edukacinės programos dalyje sužinosite apie ekologiškų šalto spaudimo aliejų rūšis, kiekvienos iš jų naudą bei vartojimą. Antrojoje – pristatysime patiekalus iš daigintų grūdų (~4 rūšys), daiginimo būdus, taisykles bei daiginto grūdo teigiamą poveikį žmogaus organizmui.

Šioje edukacinėje programoje išmokysime, kaip ekologiškų aliejų pagrindu pasigaminti ir natūralios sudėties kremą!
Kviečiame domėtis, klausti, konsultuotis.

Trukmė: ~1 val.

Edukacinėje programoje gali dalyvauti nuo 8 iki 15 asmenų.

Kaina: 18,00 € /vienam asmeniui

 

Atsiliepimai

Komentuoti