Biudžetinė įstaiga Šiaulių turizmo informacijos centras
Vilniaus g. 213-90, LT-76348 Šiauliai
Juridinio asmens kodas 145398346
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

INTERAKTYVI EKSKURSIJA TEATRE

Šiauliai

Teikiamos paslaugos vieta

Šiaulių miestas

Dalyviai bus supažindinti su Valstybinio Šiaulių dramos teatro istorija, teatro darbuotojų profesijomis, skirtingomis teatro meno sritimis, įsteigimo aplinkybėmis ir veikla, pastato istorija.

Dalyviai pakviečiami pasivaikščioti po teatro pastatą, susipažinti su teatre veikiančiais gamybiniais cechais, repeticijų erdvėmis ir sudaroma galimybė iš arčiau pažvelgti į teatro užkulisius ir kūrybinio darbo „virtuvę“.

Ekskursijas veda teatro aktoriai, turintys kūrybinės ir edukacinės patirties. Jiems talkina teatro techninis personalas (garso režisierius, šviesų dailininkas, grimo dailininkas ir kt.).

Edukacinė ekskursija yra improvizacinio pobūdžio. Atsižvelgiant į aplinkybes ir pageidavimus, dalyviai išsamiau susipažįsta su vieno pasirinkto kūrybinio cecho veikla (spektaklių muzikinis apipavidalinimas, meninis apšvietimas, grimo sukūrimas, dekoracijų ir butaforijos gamyba ir kt.). Antroji ekskursijos dalis yra kūrybinio pobūdžio. Sudaromos galimybės vaikams patiems išbandyti save, atskleisti savo kūrybiškumą teatro scenoje dalyvaujant teatro profesionalams.

Kontaktai: Kultūros projektų vadybininkė Renata Baltraitienė, tel. +37069882297, el. p. [email protected]

Kaina: 4 eur, susidarius 15 žmonių grupei, arba 60 eur.

Tik organizuotoms grupėms, 15–30 asm.

Laikas: derinamas su grupe

Trukmė: 60 min.

Atsiskaitymo būdas: grynais, pavedimu

Tinka neįgaliems – dalinai pritaikyta

Atsiliepimai

Komentuoti