Biudžetinė įstaiga Šiaulių turizmo informacijos centras
Vilniaus g. 213-90, LT-76348 Šiauliai
Juridinio asmens kodas 145398346
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS „MOLIO FORMA“

Vaikams ir moksleiviams

Teikiamos paslaugos vieta

Šiaulių miestas

Keramika – seniausia lietuvių liaudies meno rūšis, viena iš lietuvių tautodailės šakų, pasižyminti išradingomis meninėmis formomis, raiškiais siluetais, įdomiais puošybiniais motyvais ir jų kompozicijomis. Edukacinio užsiėmimo metu dalyviai gamins puodynėles pačiu seniausiu, pirmykštės bendruomenės laikotarpiu populiariu, virvelinės keramikos būdu. Darbai po nulipdymo bus išdegami su permatoma glazūra ir atiduodami po savaitės jo autoriui. Visi gaminiai tinkami sąlyčiui su maistu.

Edukacinį užsiėmimą pritaikome pagal dalyvių grupės amžių.

Trukmė: 1–1,5 val.
Dalyvių skaičius: nuo 5 iki 25
Pasirinkimai:
Edukacinis užsiėmimas Šiaulių kultūros centre (Aušros al. 31) 1 asmeniui: 4 Eur, su nuolaida 2 Eur (be išdegimo), 6 Eur, su nuolaida 3 Eur (išdegant su permatoma glazūra).
Išvažiuojamasis edukacinis užsiėmimas Jūsų įstaigoje Šiaulių mieste 1 asmeniui: 6 Eur, su nuolaida 3 Eur (be išdegimo), 8 Eur, su nuolaida 4 Eur (išdegant su permatoma glazūra).
Virtualusis edukacinis užsiėmimas 1 asmeniui: 6 Eur, su nuolaida 3 Eur (be išdegimo), 8 Eur, su nuolaida 4 Eur (išdegant su permatoma glazūra). 

Registracija tel. +370 678 53 171, el. p. [email protected]

Nuolaida taikoma:
moksleiviui, studentui, pensininkui, pateikusiam LR, ES ar tarptautinį ISIC pažymėjimą, Europos jaunimo kortelę; mokytojui, turinčiam tarptautinį ITIC pažymėjimą; ikimokyklinio amžiaus vaikui; vaikų globos namų auklėtiniui; šeimos namų gyventojui; neįgaliajam; socialiai remtinų moksleivių grupei, pateikusiai sąrašą.

Užsisakius išvažiuojamąjį edukacinį užsiėmimą ne Šiaulių mieste, transporto kaina skaičiuojama pagal Šiaulių kultūros centro teikiamų atlygintinų paslaugų sąrašo automobilio nuomos su vairuotoju paslaugos įkainius.

Atsiliepimai

Komentuoti