PANEKELPIŲ KAIMAS

Kaimo turizmo sodybos

Teikiamos paslaugos vieta

Radviliškio rajonas

Panekelpių kaimo sodyba - pritaikyta šventėms, darbiniams susitikimams, lauko renginiams. Sodyba, esanti Lietuvos centre, yra geografiškai patogioje vietoje - panašus atstumas iš skirtingų Lietuvos vietų, partneriams iš kaimyninių šalių, bei puiki tarpinė stotelė, turistams, keliaujantiems po Baltijos šalis.

55 kv. m. kluono salėje galima rengti renginius, vidaus seminarus grupėms iki 25 asmenų. Čia rasite visą reikalingą įrangą ir kompiuterinę techniką.

Sodybos šeimininkai pasirūpins jūsų kavos pertraukomis, pasiūlys maisto tiekėjus pietums ir vakarienėms.

Kluono pirmame aukšte - į sodą atsiverianti minimalistiniu stiliumi įrengta salė su židiniu. Salė lengvai pritaikoma renginiams iki 25-30 asmenų ir didesnėms šventėms, sujungiant salę su kluono terasa.

Kluone įrengta erdvi virtuvė su buitine technika (kaitlentė, orkaitė, indaplovė, šaldytuvas, virdulys, mikro bangų krosnelė), indais ir stalo įrankiais. Čia galėsite gaminti maistą arba pasirengti jo pateikimui.

Antrame pastato aukšte įrengta patalpa poilsiui (iki dvylikos miegamų vietų). Čia rasite patalynę ir užvalkalus. Kluone taip pat yra praustuvai ir dušai, tualetas. Jūsų patogumui – rankšluosčiai, plaukų džiovintuvas, dušo želė, rankų muilas.

Daugiau nei hektarą užimančiame sode pakaks erdvės ir Jūsų renginiams lauke, ir sąskrydžio palapinių miesteliui. Čia rasite tinklinio aikštelę ir pakankamai erdvės kitiems lauko žaidimams – petankei, badmintonui, frisbiui.

Sodyboje taip pat rengiame ir edukacinę programą, skirtą susipažinti su sodybos savininko ūkyje auginama produkcija.

Tai interaktyvi programa, kurios metu vaikai spaudžia rapsų aliejų, gamina kviečių želmenų augintinį, išbando žemės ūkio techniką, išmoksta atskirti kultūras.

Atsiliepimai

Komentuoti