PILIGRIMINIS ŽYGIS SKIRTAS ŠEIMŲ IR ŠV. JOKŪBO METAMS, ŠV APAŠTALŲ PETRO IR PAULIAUS GARBEI

Kiti renginiai

Ar žinote, kur Kelmės rajone ir Šiaulių mieste yra šv. Popiežiaus Jono Pauliaus II relikvija? Kur įvyko pirmasis Marijos apsireiškimas Europoje? Kiek kryžių yra Kryžių kalne? Kurios Šiaulių rajono  bažnyčios grožiu pasidžiaugė žemaičių vyskupas Motiejus Valančius apysakoje „Palangos Juzė“? Visa tai ir daugiau Jūs sužinosite dalyvaudami piligriminiuose žygiuose.

Piligrimystės mėnesio kulminacija – birželio 26 d. piligriminis žygis Kryžių kalnas–Šiauliai. Žygis dedikuojamas Šeimų ir Šv. Jokūbo metams, šv. apaštalų Petro ir Pauliaus garbei. Tai galimybė aplankyti ne tik  unikalią  šventą vietą – Kryžių kalną, susipažinti su religiniu paveldu, gamtos objektais, bet ir įsiklausyti į save, atrasti ramybę, tikėjimą ir bendrystę.

Norinčius žygiuoti kviečiame registruotis:

Registracija į žygį birželio 26 d. Kryžių kalnas– Šiauliai (VU ŠA Botanikos sodas)

https://form.jotform.com/211323543520038

2020 metų rugsėjo mėn. Kelmės, Raseinių, Šiaulių rajono ir Šiaulių miesto merų pasirašyta bendradarbiavimo sutartis skleisti religinio turizmo ir piligrimystės šalyje idėjas, skatinti lankyti religinius bei kultūrinius objektus ir kurti piligrimystės įvaizdį įgauna pagreitį šiais metais.