Biudžetinė įstaiga Šiaulių turizmo informacijos centras
Vilniaus g. 213-90, LT-76348 Šiauliai
Juridinio asmens kodas 145398346
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

PASITINKANT NAUJUOSIUS

Koncertai

Gruodžio 31 d. 18 val.
Šiaulių katedroje
Tradicinis koncertas PASITINKANT NAUJUOSIUS

Dar 1974 metais suburtas Senosios muzikos ansamblis, Šiaulių pedagoginio instituto aktų salėje gruodžio 31 d. atliko pirmąjį savo koncertą, kuriame skambėjo renesanso ir baroko epochos muzikos kūriniai. Taip užgimė ne tik naujas muzikos kolektyvas (kurį, šiai dienai, vadiname "Polifonijos" vardu), bet ir tradicija Naujųjų metų išvakarėse kviesti šiauliečius su muzika palydėti senuosius metus.
Be abejo, ši tradicija tęsiasi, tad 2022-ųjų gruodžio 31 d. 18 val. (po Šv. padėkos Mišių), visus tuokart esančius Šiauliuose kviečiame į koncertą Šiaulių katedroje - PASITINKANT NAUJUOSIUS.
Programoje klausytojai girdės ukrainiečių ir lietuvių kompozitorių aranžuotą Kalėdų-Naujųjų metų muziką bei tradiciškai kasmet atliekamas giesmes, tokias kaip "Džiaugsmingų šventų Kalėdų", "Tyli naktis" ir kt.
Šio koncerto metu, Šiaulių valstybiniam kameriniam chorui "Polifonija" (meno vadovas ir vyr. dirigentas Linas Balandis) diriguos kolektyvo chormeisteriai: Inga Petrauskienė, Inga Lizdenienė ir Mindaugas Žalalis bei talentinga jaunoji dainininkė ir dirigentė iš Ukrainos - Kateryna Tomchuk.

Organizatoriai - choras "Polifonija" ir Kateryna Tomchuk
Rėmėjas - Lietuvos kultūros taryba
Partneris - Šiaulių Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedros parapija