Nemokamas kino seansas: japonų filmas „Virtuvės samurajai“

Kinas

Rugsėjo 15 d. (antradienį) 17 val. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyriuje (Aido g. 27) vyks japonų filmo „Virtuvės samurajai“ (angl. „A Tale of Samurai Cooking – A True Love Story“) peržiūra.

Filmas pirmą kartą Lietuvoje rodytas 2018 metais Vilniuje vykusiame 17-ajame filmų festivalyje.

Aprašymas: Į Edo periodo samurajų laikus nukeliantis filmas pristato kiek netikėtą samurajų klano gyvenimo pusę. Tai istorija apie vieną samurajų giminę, padėjusią pamatus vadinamiesiems „virtuvės samurajams“, kurių užduotis – tiekti patiekalus vietiniam valdovui. Šios giminės lyderio sūnus ir įpėdinis Jasunobu nėra linkęs į maisto gamybą ir mieliau renkasi kardus nei virtuvinius įrankius. Tokį jo nusistatymą bando pakeisti naujoji žmona Haru, be galo užsispyrusi, tačiau gerais įgūdžiais virtuvėje pasižyminti virtuvės meistrė.

Metai: 2013 m.

Trukmė: 121 min.

Režisierius: Asahara Yuzo

Originali filmo kalba: japonų k.

Subtitrai: lietuvių k., anglų k.

Žanras: drama, istorinis

Filmo peržiūros organizatorius – Japonijos ambasada.

Filmą pristatys Japonijos ambasados atstovė Rita Anusevičienė.

Norintys dalyvauti filmo peržiūroje, turi registruotis iš anksto tel. (8 41) 55 26 06.

Iki susitikimo bibliotekojesusipažinsime su japonų virtuve ir pasinersime į tikrą meilės istoriją!

Primename, kad renginio metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones ir laikytis 1 metro saugaus atstumo (išskyrus sutuoktinius, artimuosius giminaičius, įtėvius, įvaikius, globėjus ir rūpintojus).

Kaukių leidžiama nedėvėti neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei.