Biudžetinė įstaiga Šiaulių turizmo informacijos centras
Vilniaus g. 213-90, LT-76348 Šiauliai
Juridinio asmens kodas 145398346
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

MO ŠIAULIUOSE. VILNIAUS POKERIS

Parodos

2024 m. kovo 20 d. – gegužės 4 d. Šiaulių dailės galerijoje veiks „Vilniaus pokeris“ fragmentų paroda.

 

 Parodos atidarymas 2024 m. kovo 20 d., trečiadienį, 18.00 val. Šiaulių dailės galerijoje Parodos atidarymo metu lankymas nemokamas.

 

Po Lietuvą MO keliauja nuo tada, kai dar nebuvo atvėręs durų – nuo 2017 metų. Keliaujančios edukacinės veiklos vaikams bei suaugusiesiems išsivystė iki keliaujančių parodų po įvairius Lietuvos miestus. Šią tradiciją tęsiame ir 2024–aisiais! Šiemet į kelionę leidžiasi MO didžiosios parodos „Vilniaus pokeris“ fragmentai.

„Vilnius yra visur. Kiekviename tikrame mieste gali aptikti Vilniaus namus, gatves, žmones“, – romane „Vilniaus pokeris“ rašo Ričardas Gavelis. Ši paroda, kaip ir vienas svarbiausių šiuolaikinės lietuvių literatūros kūrinių, nėra pasakojimas vien apie Vilnių: jo centre – universali kovos už proto, kūrybos, žmogaus ir visuomenės laisvę tema.

„Vilniaus pokeryje“ savo miestą ir jo transformacijas permąstyti gali bet kurio pasaulio kampelio gyventojas. Mes kviečiame sužaisti Šiaulių, Panevėžio ir Marijampolės pokerius ir klausiame – kas juose bendro, kas – savito?

 

APIE PARODĄ ŠIAULIUOSE

Nuo 2024 m. kovo 20 d. šiauliečiai ir miesto svečiai galės pamatyti MO muziejaus parodos „Vilniaus pokeris“ fragmentus. Kultinio Ričardo Gavelio romano įkvėpta paroda – universalus pasakojimas, kuris leidžia apmąstyti bet kurį pasaulio miestą ir atmosferiškame susitikime su moderniu menu gvildenti valios, kūrybos bei visuomenės laisvės temas. Šiaulietišką pokerio kortą išmes Živilė Žvėrūna, sukūrusi parodai skirtą naują kūrinį!

Kelionėms pritaikytą parodą „Vilniaus pokeris“ Šiauliuose taip pat lydės mokymai ir edukaciniai užsiėmimai. Susitikime Šiaulių dailės galerijoje!

Kovo 20 d. 18.00 val. parodą atversime su svečiais, sveikinimais ir visais džiugiais oficialaus atidarymo atributais – nepraleiskite progos pirmąją šių metų MO kelionę švęsti kartu.

Parodos lankymo laikas:

  • antradieniais–ketvirtadieniais 10:00–18:00
  • šeštadieniais 10:00–17:00
  • sekmadieniais ir pirmadieniais nedirba