Biudžetinė įstaiga Šiaulių turizmo informacijos centras
Vilniaus g. 213-90, LT-76348 Šiauliai
Juridinio asmens kodas 145398346
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

ATLANTIS CINEMAS

Kino teatrai

Teikiamos paslaugos vieta

Šiaulių miestas

Prekybos ir laisvalaikio centre „Tilžė“ įsikūręs kino teatras „ATLANTIS CINEMAS“ buvo atidarytas 2008 m. vasario 15 d. Tai pirmasis kino teatras Šiauliuose turintis dvi sales.

 

Pirmojoje salėje telpa 140 žiūrovas, antrojoje – 190 žiūrovai. Apsilankiusių kine laukia itin kokybiškas garsas, vaizdas bei patogios sėdėjimo vietos. Salėse imontuota naujausia DOLBY DIGITAL vaizdo ir garso aparatūra, o kokybišką vaizdą užtikrina Europos kino technologijų lyderio Vokietijos bendrovės kino projektoriai „Kinoton“. Salėse kėdžių eilės išdėstytos taip, kad tarpai tarp eilių būtų didesni ir kad žiūrovai jaustųsi patogiai. Nepamiršta ir neįgaliųjų. Abiejose salėse yra sumontuotos kėdės kurios pritaikytos žmonėms su negalia. Prieš kiną „Atlantis cinemas“ lankytojai gali apsilankyti kino teatre įsikūrusioje jaukioje kavinukėje. Nuo pat atidarymo naujasis kino teatras sulaukia daug šiauliečių, bei miesto svečių dėmesio.

3D KINAS / VIBRO KĖDĖS
Kino teatre „ATLANTIS CINEMAS“ sumontuota speciali DOLBY DIGITAL 3D kinui rodyti skirta įranga. Trijų dimensijų (3D) filmai rodomi naudojant skaitmeninį stereoskopinį kino projektorių „Kinoton DCP70L“. Salėje pakabintas specialiai 3D filmų rodymui pritaikytas ekranas ir sumontuotos vibro kėdės. Kviečiame apsilankyti ir pajusti neišdildomus 3D kino ir vibro kėdžių pojūčius!

Atsiliepimai

Komentuoti