Biudžetinė įstaiga Šiaulių turizmo informacijos centras
Vilniaus g. 213-90, LT-76348 Šiauliai
Juridinio asmens kodas 145398346
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

PASKUTINĮ KOVO SAVAITGALĮ – Į ŠIAULIUS!

Paskutinį kovo savaitgalį Šiauliai kviečia nelikti namuose ir išeiti į miestą, kuris pavasarį pasitinka su energija, stiliumi ir kultūra. Kovo 28–29 dienomis čia laukia renginiai visiems, kurie mėgsta judesį, teatrą, madą ir gerą savaitgalio nuotaiką.

Kovo 28 d. (šeštadienis)

Vienas ryškiausių savaitgalio akcentų – 3 km bėgimas „Runway Run‘26“ Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje. Tai išskirtinis renginys, nes bėgti teks kilimo ir tūpimo taku – tikrai ne kasdien pasitaikančiu maršrutu. Startas numatytas 12 val., o vartai atsidaro jau nuo 10 val., tad laiko užteks ir atmosferai pajusti, ir azartui pasikrauti.

Jei po bėgimo dar turėsite jėgų, 14 val. kviečiame sudalyvauti ekskursijoje į šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedros bokštą. Čia atsivers galimybė pamatyti Šiaulius iš 60 metrų aukščio, išgirsti įdomių miesto istorijos faktų ir apžiūrėti gana retą instrumentą – 36 varpų karilioną.

Tą pačią dieną kultūros mėgėjus kvies Valstybinis Šiaulių dramos teatras. Čia vyks ekskursija po teatrą, o vakare – Justo Tertelio monospektaklis „PRAeis“ ir pokalbis su aktoriais. Tad šeštadienio planas gali būti išties tobulas: dieną – proginis bėgimas ir žvilgsnis į miestą iš paukščio skrydžio, popietę – teatras, o vakare – kultūrinis finišas.

Kovo 29 d. (sekmadienis)

Sekmadienį, 11 val., Šiaulių turizmo informacijos centras kviečia į daugelio pamėgtą ekskursiją „Pasivaikščiojimas su grafais Zubovais“. Gidas Saulius Stasiūnas papasakos apie grafų Zubovų kasdienybę, jų darbus ir palikimą miestui.

Tuo metu Šiaulių arena kvies į mados ir grožio mugę „Design for Life“. Nuo 10 val. lankytojų lauks Lietuvos mados kūrėjai, dizaineriai, aksesuarų, kosmetikos ir interjero detalių gamintojai. Renginys nemokamas, tad tai puiki proga susipažinti su pavasario tendencijomis ir rasti stilingų atradimų sau ar dovanoms.

Ir tai dar ne viskas. Po renginių Šiauliai kviečia neskubėti: pasivaikščioti bulvaru, stabtelėti prie miesto meninių akcentų, užsukti kavos ar deserto į jaukią vietą ir pasimėgauti tuo maloniu jausmu, kai savaitgalis išnaudotas kaip reikia.

Daugiau renginių ir naudingos informacijos: www.visitsiauliai.lt

Atsiliepimai

Komentuoti