VESTUVIŲ ŠVENTEI – ŠIAULIŲ MIESTO RŪMAI IR SODAI

Šiauliai – vis gražėjantis miestas, todėl ir jaunieji savo vestuvinėms fotosesijoms nebekeliauja kažkur už miesto, o atranda išgražėjusias miesto erdves. Štai kelios populiariausios lokacijos, kurios vis kitaip atsiskleidžia skirtingais metų laikais. Jei dar neišsirinkote, kur rengsite savo jungtuves, pasižiūrėkite kitų pasirinkimus.

 

Ch. Frenkelio vila-muziejus

Tiek pati vila, tiek parkas su daugiau nei 1000 rožių rožynu – vieni populiariausių vietų Šiauliuose tiek tuoktuvių ceremonijai, tiek fotosesijai. Vilos parko fontanas, supynės, įvairiaspalvės rožės ir, žinoma, unikalus Lietuvoje XX a. pradžios moderno architektūros (secesijos, jugendo) statinys traukia jaunuosius. Visai šalia vilos esantys buvusio odų fabriko, priklausiusio Ch. Frenkeliui, pastatai taip pat galima fotosesijos vieta. Raudonų plytų mūrai traukia akį, o ir nuotraukose atrodo efektingai.

 

 

Botanikos sodas

Kada žiedais pavasarį sninga, ši vieta tikrai ypatinga. Obelų žiedai ir žydintys rododendrai sukuria nuostabų foną jauniesiems. Sode galima rengti ne tik gėlėtą fotosesiją, bet ir jungtuves. Čia gausu jaukių kampelių, yra hamakai, net tiltelis, per kurį galima nešti jaunąją. Vešlūs rododendrų krūmai taps puikiu fonu nuotraukoms. Tereikia pasivaikščioti po sodą ir atrasti jaukiausius jo kampelius.

 

Fotografijos muziejus | Terasa ant stogo

Ceremonijai ar fotosesijai – šis muziejus puikiai tinka abiem. Į bulvarą atsiveriantis vaizdas iš terasos, erdvė pirmajam šokiui ar žvilgsnis į tolį pasilypėjus iki Camera obscura. Modernios ir jaukios muziejaus erdvės kuria jaukią atmosferą ir fotosesija čia tikrai ypatinga.  

 

Venclauskių namai-muziejus

Po rekonstrukcijos duris atvėrę Šiaulių Baltieji rūmai jau sulaukia jaunavedžių dėmesio. Akinamo baltumo mūro sienos, jaukus sodelis, žydinčios obelys tikrai geras fonas vestuvinei fotosesijai. O viduje – visos gražiausios spalvos, floristiniai ornamentai ir dideli langai.

 

Rėkyvos ežero pakrantė | Restoranas „Žvejų užeiga“

Ši vieta tinkama ne tik šventei, bet ir fotosesijai. Pakrantėje, kur prišvartuotos jachtos, galima ne tik paplaukioti jachtomis, bet ir įamžinti gražiausias jaunavedžių akimirkas baltų burių fone. Restorane užburia vaizdai pro langus – ežeras visame savo grožyje, o spalvotas fontanas įneša dar daugiau žaismės nuotraukose ir šventėje.

.

Nuotraukų autoriai: A. Indriejaitis, M. Mirosnikov, M. Kėblis, R. Bulkšienė, J. Lukos, J. Povilaitienė.

Atsiliepimai

Komentuoti