VASARIŠKŲ SPALVŲ ŠIAULIŲ ŽEMĖLAPIS JAU TURIZMO INFORMACIJOS CENTRE

Į gyvenimo planus grįžus kelionėms, jaučiamas didesnis susidomėjimas žemėlapiais. Šiaulius pažinti ir nepasiklysti juose padės naujausias turizmo informacijos centro produktas – ryškiaspalvis pagrindinių 43 turistinių objektų žemėlapis.

Turistai čia ras muziejų sąrašą, kuriuose galima apsilankyti nesitariant iš anksto. Aiškus ir patogus žemėlapis yra parengtas 4 kalbomis (lietuvių, latvių, anglų, rusų), todėl aktuali turistinė informacija bus pasiekiama tiek vietiniams, tiek užsienio turistams. Žemėlapis dalijamas nemokamai Šiaulių turizmo informacijos centre.

Žemėlapiui parinktos šiltos spalvos, žaismingi piešiniai. „Manome, kad ne tik suaugę turi naudotis žemėlapiais, bet ir vaikai. Juos sudominti galima spalvomis ir turiniu. Šiauliai – šeimų miestas, todėl reikėjo pasukti galvas, kaip nesubanalinti naujojo žemėlapio, o padaryti jį patrauklų visiems“, - teigė Turizmo informacijos centro atstovai. Žemėlapis išlaiko tokią pat žaismingą stilistiką kaip ir praėjusiais metais sukurtas stalo žaidimas „Šiauliai“, leidinys šeimai „Šiauliai – su meile šeimai“. Daugiau informacijos apie lankytinus objektus mieste, maitinimo, poilsio vietas ir kt. galima rasti atnaujintame Šiaulių turizmo informacijos centro tinklalapyje visitsiauliai.lt

Atsiliepimai

Komentuoti