V ŠIAULIŲ KRAŠTO TURIZMO FORUMAS: TURIZMO VERSLO GALIMYBĖS IR SĖKMĖS ISTORIJOS

Lapkričio 26 dieną, penktadienį, Zoom platformoje vyks V Šiaulių krašto turizmo forumas. Šių metų forumo tema „Turizmo verslas: galimybės ir sėkmės istorijos“. Šiaulių miesto ir regiono verslininkai tikrai turi užsitarnavę gerą vardą ne tik savame kieme, bet ir Lietuvoje, net ir užsienyje. Forumo klausytojai galės išgirsti net 8 sėkmės istorijas. Verta pasimokyti.

Registracija į forumą

Pirmoji forumo dalis skirta įžvalgoms ir perspektyvų numatymui. Pranešimus skaitys prof. dr. Diana Šaparnienė, dr. Vilija Malinauskaitė, dr. Darius Liutikas. Pranešimų temos atskleidžia šiandienos turizmo nūdieną ir realijas – pandemija, nauji keliavimo įpročiai, bendradarbiavimas ir nauji turistiniai produktai.

Šių metų forumo tema orientuota į turizmo verslą, tad antroje forumo dalyje kviesime išklausyti sėkmės istorijas tų žmonių, kurie dirba versluose vienaip ar kitaip skatinančiuose turizmą. Didžiausi ir žinomiausi Šiaulių regiono verslininkai pasidalins savo verslo sėkmės istorijomis, kurios, net neabejojame, sudomins ir įkvėps.

Forumą moderuos Šiaulių TIC direktorė  Rūta Stankuvienė.

V turizmo forumo partneriai: Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centras, Kelmės turizmo ir verslo informacijos centras, Joniškio turizmo ir verslo informacijos centras, Pakruojo verslo informacijos centras, Radviliškio turizmo informacijos centras, Akmenės rajono savivaldybė, Šiaulių pramonininkų asociacija.

Daugiau informacijos apie renginį: programa

Atsiliepimai

Komentuoti