ŠIAULIŲ TIC VADOVEI – MINISTRĖS PADĖKA

Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerija nuotoliniu būdu organizavo septintąjį Lietuvos turizmo forumą. Pagal susiklosčiusią tradiciją, forumo metu pagerbiami Lietuvos turizmui nusipelnę asmenys. Šiais metais buvo numatyta apdovanoti tuos, kurie COVID-19 pandemiją priėmė kaip didelį išbandymą ir kaip naują galimybę: galimybę keistis, tobulėti, atsinaujinti, persikvalifikuoti, transformuotis, kurti. Apdovanotųjų gretose – Šiaulių turizmo informacijos centro (TIC) direktorė Rūta Stankuvienė.

Ekonomikos ir inovacijų ministerijos viceministras Vincas Jurgutis įteikė pirmąjį turizmo apdovanojimą Šiaulių miesto ir Šiaulių TIC istorijoje. Rūtai Stankuvienei perduota Ekonomikos ir inovacijų ministrės Aušrinės Armonaitės padėka už pandemijos metu surastas naujas galimybes.

Rūta Stankuvienė, Šiaulių turizmo informacijos centro direktorė, Šiaulių regiono plėtros tarybos turizmo darbo grupės vadovė, vadovaujasi principu „Stiprūs regionai – stipri Lietuva“. Šiaulių TIC dėka, visi Šiaulių krašto turizmo informacijos centrai buriami ir vienijami bendrai veiklai. Šiaulių apskritis yra sukūrusi bendrą turizmo duomenų bazę, kur galima rasti visų septynių savivaldybių išteklius, apskrities turizmo mobiliąją aplikaciją, sukurtas apskrities turizmo logotipas, parengti ir išleisti leidiniai „Šiaulių regiono gidas“, „Žydų kultūra ir atmintis Šiaulių krašte“. Rūta Stankuvienė aktyviai prisideda prie religinio turizmo skatinimo, kultūros kelių plėtros, koordinuoja darbus, kurie yra aktualūs ne tik Šiaulių kraštui, bet ir visai Lietuvai.

„Pirmiausia, šis apdovanojimas yra viso Šiaulių turizmo informacijos centro kolektyvo darbų ir Savivaldybės pozityvaus požiūrio į turizmą įvertinimas. Tai ir viso Šiaulių regiono turizmo informacijos centrų bendro darbo rezultatas. Tai kartu su tarptautinio kultūros kelio „Baltų kelias“ partneriais atliktų veiklų svarba kuriant istorinės tapatybės ir turizmo kelius šiandienos turistui“, – sako apdovanojimą pelniusi Šiaulių turizmo informacijos centro direktorė Rūta Stankuvienė.

Atsiliepimai

Komentuoti