ŠIAULIŲ GELEŽINKELIŲ MUZIEJUS KVIEČIA GIMTADIENĮ ŠVĘSTI KARTU

Šių metų rugsėjo 4 dieną Šiaulių geležinkelio muziejus mini 50 metų jubiliejinę sukaktį. Visą savaitę, rugsėjo 6–10 dienomis, muziejuje bus galima pasimatuoti istorines geležinkelininkų uniformas, pasižiūrėti filmą apie muziejaus istoriją ir net sudalyvauti lobių medžioklėje!

ŠIAULIŲ GELEŽINKELIO MUZIEJAUS JUBILIEJINĖ SAVAITĖ

Data: Rugsėjo 6–10d.

Vieta – Dubijos g. 26, Šiauliai

>> Foto kampelis – lankytojai bus kviečiami išbandyti istorines geležinkelininkų uniformas, kepures ir regimuosius signalus bei pasidaryti nuotrauką. Norintys, galės įsikelti į soc. tinklus, pažymėti jubiliejinę grotažymę, pagal kurią bus išrinkta originaliausia nuotrauka ir apdovanota muziejaus prizu.

>> Lankytojų knyga prabyla – Paroda iš įdomiausių lankytojų palinkėjimų, rinktų per visą muziejaus gyvavimo laikotarpį lankytojų knygoje. Tai - lyg kelionė laiku. Keitėsi žmonių raštai, kalba, lūkesčiai ir požiūriai į muziejų, kultūrą ir geležinkelius. Dalis lankytojų atras ir savo rašytus palinkėjimus. Greta, dabarties lankytojai galės priklijuoti ir savo palinkėjimą muziejui.

>> Dokumentinis filmas apie muziejaus istoriją.

>> Jubiliejaus viešinimo akcija muziejaus facebook profilyje.

>> Žaidimas Geležinių lobių medžioklė – įtraukiantis lankytojus į savarankišką eksponatų pažinimą. Atradus visus ar daugumą užkoduotų eksponatų, lankytojai užduočių lapą išmaino į muziejaus prizus.

Geležinkelio stotis:

Vieta – Dubijos g. 44, Šiauliai

>> Paroda apie muziejaus istoriją – nuotraukos iš ekspozicijų, lankytojų mėgstamiausi eksponatai, svarbiausi istoriniai momentai, objektai. Bus vienas didelis arba du mažesni stendai, apžiūrimi iš 4 pusių. Eksponuojama keleivių rūmų viduje.

Atsiliepimai

Komentuoti