NAUJUOSIUS MOKSLO METUS ŠIAULIEČIAI PRADĖS FESTIVALIU „VĖL KARTU“

2022 m. rugsėjo 1 d. 14 val. Šiauliuose, Talkšos ežero pakrantėje prie Geležinės lapės, pirmą kartą vyks vaikų ir jaunimo festivalis „Vėl kartu“. Mokslo ir žinių dieną organizuojamas festivalis įtrauks į bendras veiklas mažuosius šiauliečius ir jaunimą, primins, kad jau laikas po atostogų visiems kibti į mokslus ir augti drauge. Organizatoriai atskleidžia, kad įvairaus amžiaus vaikai ir jaunimas festivalyje atras sau tinkamų veiklų, galės pabūti su šeima ar draugais, žaisti žaidimus, laimėti įvairiausių prizų, susipažinti su būreliais ir edukacines veiklas siūlančiomis organizacijomis.

 

Dažniausiai kiekviena švietimo bendruomenė Mokslo ir žinių dieną mini savitai, susirinkdami į pirmąją pamoką mokyklos kieme ar klasėje.

„Mokslo ir žinių diena – šurmulinga šventė ir susikaupimo akimirka prieš didelį darbą. Mokslo metų pradžia kiekvieną iš mūsų įkvepia naujoms idėjoms. Šia gražia švente prasideda kiekvieno iš mūsų naujas, baltas gyvenimo knygos puslapis. Šiais metais švietimo bendruomenę norime pakviesti šį puslapį atversti kartu, įsitraukiant į neformalias veiklas prie Talkšos ežero“, – sako Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėja Edita Minkuvienė.

Organizatoriai atskleidžia, kad pagrindinis renginio tikslas – pakviesti visus, kam rugsėjo 1 d. yra naujų mokslo metų pradžia, susirinkti drauge, dalytis vasaros atostogų įspūdžiais ir pasisemti jėgų naujai pradžiai. „Pačius mažiausius į veiklas įtrauks jų pamėgti pasakų herojai, scenoje pasirodys vaikų, jaunimo muzikos ir šokių kolektyvai bei šių metų TV konkurso „Dainų dainelė“ laureatai, įvairias edukacijas ir užsėmimus siūlys neformaliojo vaikų švietimo mokyklos, kultūros įstaigos, policijos bičiuliai ir Raudonasis kryžius, o norinčius pajudėti ir pasivaržyti pakvies sporto organizacijos. Norintiems paskanauti ir atsigaivinti, tikrai turėsime, ką pasiūlyti. Be to, Šiaulių atvirame jaunimo centre jaunimo laukia diskoteka. Užtikriname, kad kiekvienas festivalyje „Vėl kartu“ ras ką veikti“, – džiaugiasi Šiaulių menų mokyklos direktorius Kęstutis Šaltis.

Festivalio rengėja – Šiaulių miesto savivaldybė

Organizatoriai – Šiaulių menų mokykla, Šiaulių kultūros centras.

Renginys nemokamas.

Foto Rolandas Parafinavičius

Atsiliepimai

Komentuoti