IV ŠIAULIŲ KRAŠTO TURIZMO FORUMAS KVIES Į ĮVAIZDŽIO PAIEŠKAS

Gruodžio 10 dieną, ketvirtadienį, Zoom platformoje vyks IV Šiaulių krašto turizmo forumas. Šių metų forumo tema „Įvaizdis yra viskas (?!)“. Pagal rūbą sutinka, pagal protą palydi. Ar tai taikoma ir turizme? Ar tikrai įvaizdis yra viskas? Blogas įvaizdis – taip pat įvaizdis? Koks įvaizdis (pa)tiktų visiems? Ar galima perkurti įvaizdį? Koks įvaizdis buvo iki šiol, jei keičiame dabar?

Forumo metu bus pristatytos Šiaulių miesto įvaizdžio rinkodaros strategijos gairės (rengėjai doc. dr. Miglė Černikovaitė, doc. Valdas Dambrava. Gairių projektą atsisiųsti čia: https://bit.ly/3ofTEw8).  Tai itin aktualus dokumentas, kuriuo remiantis bus kuriami tolesni Šiaulių miesto įvaizdžio stiprinimo darbai.

Forume taip pat dalyvaus ir „Lietuvos pristatymo užsienyje 2020-2030 m. strategiją“ Eglė Kudzmanienė, LR Vyriausybės kanceliarijos Lietuvos įvaizdžio grupės vyr. patarėja. Kuria kryptimi bus kreipiamas šalies įvaizdis užsieniečiams, kuo galime prisidėti ir mes – apie tai forume.

Pranešimą „Turizmo sektoriaus bendradarbiavimo įtaka įvaizdžio gerinimui“ pristatys Simonas Rudaminas, turizmo rinkodaros profesionalas, „We love Lithuania“ įkūrėjas. Daug metų turizme dirbantis S. Rudaminas forume dalinsis savo patirtimi ir patarimais.

Forumą moderuos Žmonių gerovės ir ugdymo departamento direktorė Asta Lesauskienė ir Šiaulių TIC centro direktorė  Rūta Stankuvienė.

Atsiliepimai

Komentuoti