KNYGYNAS SVETAINĖ PRIE KATEDOS

Kavinės

Teikiamos paslaugos vieta

Šiaulių miestas

Informaciją pateikė

Šiaulių TIC

Knygynas-svetainė PRIE KATEDROS yra įsikūręs Šiaulių miesto širdyje – šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedros papėdėje. Erdvus, šviesus ir jaukus pastoracinio centro pirmajame aukšte įsikūręs knygynas-svetainė kviečia užsukti visus šiauliečius bei miesto svečius ir siūlo platų įvairių prekių bei paslaugų asortimentą. Rami aplinka, įdomi knyga, kvapnios firminės arbatos puodelis bei lubose išrašyti ir žvilgsnį traukiantys Šventojo Rašto žodžiai padeda atgaivinti tiek kūną, tiek ir sielą.

Pas mus galite ne tik pasimėgauti kvapnia kava, arbata, ledais, pieno kokteiliais, paskanauti pyragaičiais, užkąsti ypatingų sumuštinių, bet ir įsigyti firminių svetainės saldumynų – šokoladų, skanėstų, saldainių, kuriais galėsite nustebinti ir pamaloninti savo artimą įvairių švenčių progomis. Ramioje knygyno aplinkoje galėsite paskaityti ir įsigyti Jums patikusių knygų bei įvairių suvenyrų, pasidžiaugti nuolat vykstančiomis įvairių menininkų, tautodailininkų parodomis. Ramiame, uždarame ir jaukiame svetainės kiemelyje atitrūksite nuo miesto šurmulio, netrukdomi pabūsite su savo mintimis ar pabendrausite su savo draugais. Jūsų patogumui knygyno-svetainės patalpose veikia bevielis internetinis ryšys, todėl Jūs visada būsite įvykių sūkuryje.

Knygyno-svetainės PRIE KATEDROS misija – katalikiškoje dvasioje skleisti ir puoselėti amžinąsias vertybes, leidžiančias giliau pažinti savo artimą, Dievo meilę, Jo artumą ir Jo bendrystę su mumis

Atsiliepimai

Komentuoti