Centre d’information touristique de Šiauliai

DRAMATURGAS

Le café

Lieu du service fourni

Ville de Šiauliai

La cuisine

Européen

Témoignages

Commentaire
 • Ru
  Rugilė
  2023-09-29

  Maistas puikus, tačiau personalo lygis žemiau plintuso... vyriškis dirbantis prie baro galėtų šiek tiek suvokti darbo etiką. Atėjus smagiai praleisti vakaro, baristas Elvinas nesiskaitė su klijentais, veido išraiškos bei manieros, lyg esame čia nepageidaujamos. Smagu, jog iš šono žiūrint personalas gerai sutaria, tačiau prioritetas yra aptarnauti pirkėjus, o nesišnekučiuoti prie baro su kita darbuotoja

 • Ka
  Kamilė
  2023-09-29

  Kartais apsilankydavome čia , viskas būdavo puiku , personalas visada pasitinka , šypsosi , maloniai aptarnauja . Labai nusivyliau kai buvome užsukę pakalbėti su administracija dėl nuomos šventei , barmenė informavo , kad vadybininkės nėra , kokiomis tiksliai dienomis ji būna irgi tiksliai negalėjo pasakyti , užsirašė kontaktus ir žadėjo , kad mumis bus susisiekta , mums jos telefono nedavė , patikino , kad tikrai susisieks (barmenės nekaltinu , tokia tvarka tai jos ir laikomės ) . Na ir jau turbūt praėjo kokie keli mėnesiai skambučio taip ir nesulaukėme . Labai negražu taip daryti , esame nusivylę .

 • Mo
  Monika
  2022-10-09

  Šią vietą pasirinkome savo šeimos šventei - pietums. Mūsų buvo daug, tad gavome lauko terasą. Nors spalis, terasoje buvo šilta ir jauku. Labai graži aplinka, maistas labai skanus ir gražiai patiektas. Porcijos gero dydžio, maisto pakako ir dar liko. Vienintelis minusas - labai vangus aptarnavimas. Padavėjai nei karto nebuvo atėję pasiteirauti, ar ko nors trūksta. Dėl stalo vandens ar kavos tekdavo patiems eiti prie baro prašyti ir net iš keletos kartų.