TEATRŲ FESTIVALIS „BALTOJI VARNELĖ“. PROGRAMA

Šventės, festivaliai

XIII-OJO TARPTAUTINIO VAIKŲ IR JAUNIMO TEATRŲ FESTIVALIO-KŪRYBINĖS LABORATORIJOS ,,BALTOJI VARNELĖ" PROGRAMA

Festivalio moto: IŠDRĮSK BŪTI BALTA VARNA!

Rugsėjo 9 d. (ketvirtadienis)

Šiaulių kultūros centras (Aušros al.31) Didžioji koncertų salė

12.00 FESTIVALIO ATIDARYMAS

Kretingos rajono KC vaikų ir jaunimo teatras ATŽALYNAS

KRETINGOS ISTORIJA VAIKŲ PASAKOSE savos kūrybos šešėlių teatro spektaklis (trukmė 35 min.)

Teatro vadovė ir spektaklio režisierė A. Antulienė

14.45 Anykščių kultūros centro Troškūnų teatro studija MES

VALANDA IKI DANGAUS savos kūrybos spektaklis (trukmė 50 min.)

Studijos vadovė ir spektaklio režisierė J. Pupkienė

18.30 VILNIAUS KEISTUOLIŲ TEATRAS

NIEKĄ absurdo komedija (trukmė 135 min.) N-12

Teatro vadovas A. Giniotis, spektaklio režisierius ir dramaturgas L.Jurkštas

Teatro studijoje „Kompanija šauni“ (Vytauto 103a)

13.20 Ignalinos gimnazijos teatras IKI

MUSĖ pagal D. Čepauskaitę (trukmė 50 min.)

Teatro vadovė ir režisierė J. Narbutaitienė

17.00 Muzikos vakaras su grupe „BALTOS VARNOS“ (su kvietimais, dalyviams)

Šiaulių menų mokyklos Jaunimo centre (Vytauto 103)

16.15 Rugilės Jankauskytės ir Armandos Rudelytės performansas

JI YRA ČIA (trukmė 40 min.)

22.00 Tarptautinis teatro vakaras: diskusija-improvizacija-bendrystė

Rugsėjo 10 d. (penktadienis)

9.30 Kūrybinės teatro laboratorijos festivalio dalyviams su režisiere M. Klimaite (Valstybiniame Šiaulių dramos teatre ), aktoriumi P. Šimoniu ir kino režisiere I. Juškute (teatro studijoje „Kompanija šauni“), perkusininku G. Gascevičiumi (Šiaulių kultūros centre)

Valstybiniame Šiaulių dramos teatre (Tilžės 155)

12.00 Rygos katalikiškos gimnazijos teatras KŪRYBA

PADARAS pagal V. Ponizov pjesę „Aš esu žvėris“ (trukmė 40 min.)

Teatro vadovė ir režisierė A. Nuša

14.15 Alytaus jaunimo centro dramos studija SKRAJOKLIAI

ADRIANO MOULO BRENDIMO KANČIOS D. Kymantaitė pagal S. Townsend (trukmė 70 min.)

Teatro vadovai ir spektaklio režisieriai I.Ivanauskienė, J. Gaižauskas

17.00 Pasvalio kultūros centro jaunimo teatras DrAma

EKSPERIMENTAS GYVENTI pagal D. Opolskaitę (trukmė 55 min.)

Teatro vadovė ir spektaklio režisierė A. Simonaitė

19.45 Alytaus jaunimo centro miuziklo grupė

MAMA MIA miuziklas skambant grupės „Abba“ dainoms (trukmė 65 min.)

Teatro vadovai ir spektaklio režisieriai I.Ivanauskienė, J. Gaižauskas

Teatro studijoje „Kompanija šauni“ (Vytauto 103a)

13.00 Joniškio vaikų ir jaunimo teatras BENDRAAMŽIAI

SPRINDŽIUKAS lėlių marionečių spektaklis (trukmė 45 min.)

Spektaklio režisierė R. Ripskienė

16.00 Jurbarko kultūros centro vaikų ir jaunimo teatras VAIVORYKŠTĖ

UŽDARŲ DURŲ NAKTIS M. Pesse absurdo komedija (trukmė 40 min.)

Teatro vadovė ir spektaklio režisierė B. Šneiderienė N-12

18.15 VILNIAUS KEISTUOLIŲ TEATRAS

Spektaklio eskizas SUMAUTAS MIŠKAS pagal T. Galkausko pjesę (trukmė 60 min.)

Teatro vadovas A.Giniotis, spektaklio režisierius L. Jurkštas N-16

Rugsėjo 11 d. (šeštadienis)

11.00–13.00 Gatvės teatras pėsčiųjų bulvare: dalyvauja festivalio dalyviai ir Šiaulių menų mokyklos mados“ teatras „Mūza“ ( vad. D. Rozgaitė, L. Pikelienė), Užvenčio KC vaikų dramos kolektyvas „Pepinukas“ ( vad.O.Granickienė)

12.00–17.00 Kultūros asociacija QULENIUM (Slovėnija)

PĖDSAKAI Urškos Medved video performansas

Teatro studijoje „Kompanija šauni“ ( Vytauto 103a)

13.00 KTU inžinerijos licėjaus teatro studija KUBAS

ŠAUKSMAS pagal L.S. Černiauskaitės tragikomediją „Išlaisvinkit auksinį kumeliuką“ (trukmė 60 min)

Studijos vadovas ir spektaklio režisierius T. Erbrėderis N-12

16.00 Šiaulių menų mokyklos vaikų ir jaunimo teatro studija KOMPANIJA ŠAUNI

STOGLANGIS pagal R. Šerelytę (trukmė 40 min.)

Studijos vadovai ir režisieriai Dalė Dargienė, Virginijus Dargis

17.00 FESTIVALIO UŽDARYMAS

PO SPEKTAKLIŲ „KARŠTA KĖDĖ“ KŪRĖJAMS!

Bilieto kaina 2 Eur.

Bilietus platina Šiaulių menų mokykla, teirautis tel.: 841523687

Valanda iki spektaklio bilietai platinami spektaklio atlikimo vietoje