ALEKSANDROS JACOVSKYTĖS IR ELENOS NONOS ZAVADSKIENĖS PARODŲ ATIDARYMAS

Parodos

Rugsėjį miestas mini 784 - ąjį gimtadienį. Miestas – tai žmonės, jį kuria ir bendruomenės, ir tautos. Laiptų galerija jau antrąjį miesto gimtadienį pasitinka pristatydama Litvakų kultūros mėnesį per dailę, muziką, literatūrą.

Rugsėjo 9 - ąją 18 val. atidaromos Aleksandros Jacovskytės piešinių/fotografijų ir Elenos Nonos Zavadskienės tapybos parodos. Pristato: dailėtyrininkė Aistė Kisarauskaitė.

Parodą pradės jauni, bet Europoje žinomi muzikos virtuozai Dalia Dėdinskaitė (smuikas), Gleb Pyšniak (violončelė), Simona Zajančauskaitė (fortepijonas), atliks pasaulinio garso kompozitorių A. Šenderovo, J. Achron, G. Gershwin kūrinius.

Žinoma scenografė, grafikė, fotomenininkė, Auksinio scenos kryžiaus laureatė Aleksandra Jacovskytė, sukūrusi scenografijų, kostiumų daugybei teatro, operos, baleto spektaklių tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, taip pat ir Valstybiniame Šiaulių dramos teatre. Nuo 1973 m. dalyvauja parodose. Ši paroda - jau ketvirtoji Laiptų galerijoje. Grafikė, tapytoja Elena Nona Zavadskienė, gimusi Odesoje, dirbusi Lietuvos kino studijos meninių filmų grimo dailininke, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos dėstytoja – pirmą kartą galerijoje, tačiau su jos tapyba – žymiausių Lietuvos kultūros žmonių - dailininkų, režisierių, teatro ir kino aktorių, dainininkų portretais jau turėjo progą susipažinti „Šiaulių Monmartro Respublikos“ festivalio lankytojai Joniškio Raudonojoje sinagogoje.
Primename, kad gyvename COVID-19 laiku, todėl dėl jūsų saugumo ribojamas vietų skaičius, išlaikomi atstumai. Renginys nemokamas. Jau nuo 17.20 val. galite apžiūrėti parodą ir pasiimti svečio kortelę su pažymėta sėdima vieta.

Maloniai kviečiame!