CAN CAN PIZZA

Picerijos

Teikiamos paslaugos vieta

Šiaulių miestas

Informaciją pateikė

Šiaulių TIC

Sveiki atvykę į naujos kartos piceriją!

Piceriją, kurioje jau daugiau nei dešimtmetį puoselėjamos unikalaus ir išskirtinio skonio tradicijos, piceriją, kurioje visada esi laukiamas. Mums, kaip ir Tau, yra svarbu, kad maistas būtų geras ir kokybiškas, todėl patyrę mūsų virtuvės šefai stengiasi pasiūlyti įvairiausių skonių picas ir kitus patiekalus.

Kiekvienais metais mus aplanko daugiau nei 6 milijonai klientų, tačiau mūsų tikslas – ne nuolatos augantis klientų skaičius, mūsų tikslas, kad kiekvienas, užsukęs pas mus, jaustųsi lyg grįžęs į namus, skaniai pavalgytų, maloniai praleistų laiką ir išeitų plačiai šypsodamasis. Tik tu ir tavo poreikiai mums yra svarbiausi, todėl nesiliaujame tobulėti ir stebinti maloniomis ir labai gardžiomis naujienomis bei patraukliais pasiūlymais.

Šiuo metu Lietuvoje veikia 22, o kaimyninėje Latvijoje – 6 naujos kartos picerijos, kurios tapo pamėgtomis draugų ar šeimos susibūrimo vietomis. Tik pas mus ir didelis, ir mažas, ir jaunas, ir garbingo amžiaus senjoras ras tai, kas privers jo skonio receptorius šokti iš malonumo, o laikas, praleistas pas mus, taps maloniu įvykiu kasdienybėje.

Iki malonaus pasimatymo!

Tavo CAN CAN PIZZA – naujos kartos picerija.

Atsiliepimai

Komentuoti