Biudžetinė įstaiga Šiaulių turizmo informacijos centras
Vilniaus g. 213-90, LT-76348 Šiauliai
Juridinio asmens kodas 145398346
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

DŽIAUGIAMĖS IR DIDŽIUOJAMĖS: PUIKUS ĮVERTINIMAS ŠIAULIAMS

Viena seniausių šalies vaistinių „Valerijonas“ savo didžiulę apdovanojimų kolekciją papildė dar vienu ypatingu įvertinimu – „Turizmo sėkmingiausieji 2023“ vėtrunge. Šį kartą visuomenės simpatijas ir pripažinimą pelnė „Valerijono“ vaistinės arbatinė. Labai jauki, miestiečių, svečių ir turistų pamėgta vieta, ekspertų buvo nominuota maitinimo paslaugų tiekėjo kategorijoje už aktyvias veiklas turizmo srityje, sveikatai palankios mitybos propagavimą, vegetariškos ir veganiškos virtuvės idėjų generavimą, edukacijų sveikatinimo srityje kūrimą bei vykdymą.

Pasak ilgus metus vaistinei vadovaujančios Almyros Girdenienės, prie arbatinės sėkmės prisidėjo gerai apgalvota kryptis. „Siekiame, kad įvairaus amžiaus žmonės pas mus rastų naudingų ir išskirtinių dalykų. Į arbatinę kviečiame ne tik paragauti sveikatai palankių valgių, kurie ruošiami iš ekologiškų ar tvariai užaugintų žaliavų vietiniuose ir nedideliuose ūkiuose, paragauti retesnių gėrimų, tokių kaip gilių, cikorijos kava, įvairių vaistažolių arbatų, pasilepinti sveikatai palankesniais saldėsiais, pvz., pagal senovinę receptūrą pagamintais marcipanais, bet ir dalyvauti mūsų organizuojamose edukacinėse programose vaikams ir suaugusiems, arba aplankyti rūsyje įkurtą vaistininkystės muziejų“, – sako vadovė. „Valerijono“ arbatinė garsėja čia gaminamais cepelinais su avinžirniais arba žaliaisiais grikiais, veganiškais šaltibarščiais su anakardžių ir saulėgrąžų kefyru. Šie patiekalai pakliuvo ir į teminius žemėlapius „Šaltibarščių banga Lietuvoje“ ir „Cepelinų kelias Lietuvoje“.

Šiaulių turizmo informacijos centras, matydamas arbatinės išskirtinumą ir aktyvią veiklą turizmo sektoriuje, paskatino „Valerijono“ komandą dalyvauti šiame konkurse, kurį kasmet organizuoja turizmo skatinimo agentūra „Keliauk Lietuvoje“

Per 2023-uosius arbatinėje įvyko per 200 grupinių edukacijų, visuomeninį vaistininkystės muziejų aplankė apie 2 000 žmonių. Kasmet daugėja užsukančių ne tik vietinių, bet ir lankytojų iš kitų miestų bei šalių – Latvijos, Estijos, kurie renkasi sveikatai palankius pietus, degustaciją, natūralaus veido kremo ar lūpų balzamo dirbtuves.

Norite paragauti ar papietauti, pasimėgauti gilių kava ar žolelių arbata, o gal tiesiog sušilti – užsukite į „Valerijono“ arbatinę.

Atsiliepimai

Komentuoti